Nowości

Kołobrzeg – z przeszłości do przyszłości

Dnia 08.09.2018r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w grze miejskiej p.t. „Kołobrzeg – z przeszłości do przyszłości” w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa w Kołobrzegu- Niepodległa dla Wszystkich.
Celem Gry było przybliżenie jej uczestnikom informacji dotyczących historii naszego miasta, spojrzenia na „małą ojczyzną” z innej perspektywy, czyli aktywnego spędzania czasu wolnego z rówieśnikami i rodzinami. Zadaniem uczniów było odnalezienie punktów, które były otrzymane w ilustrowanym zestawie startowym wraz z dołączoną mapą miasta. Drużyna musiała odnaleźć poszczególne punkty i odszukać miejsca z ilustracji, dodatkowo były pytania związane z historią miasta. Podsumowaniem zabawy było wręczenie nagród, dyplomów na dziedzińcu Ratusza oraz możliwość przejażdżki wojskowymi samochodami.

Udostępnij: