Nowości

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

„Matematyka jest miarą wszystkiego.”
Arystoteles

28 września 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje.
Tabliczkę mnożenia musieli przypomnieć sobie nie tylko uczniowie, także nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice przyprowadzający do szkoły swoje pociechy:) Egzaminatorzy po zdanym egzaminie wręczali słodki poczęstunek.
Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach naszej szkoły wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa kartami Grabowskiego zachęciła ich do dalszej nauki.

Udostępnij: