Nowości

Doktor Dolittle i jego zwierzęta czyli filmowe safari

4 października klasy I-III naszej szkoły uczestniczyły w interaktywnym widowisku „Doktor Dolittle i jego zwierzęta czyli filmowe safari” w kołobrzeskim RCK. Multimedialne przedsięwzięcie bardzo podobało się dzieciom. Oprócz wiadomości o egzotycznych zwierzętach, które dzieci nabyły poprzez aktywny udział w przedstawieniu, zostały również przypomniane i utrwalone inne wiadomości: numer alarmowy 112, czy położenie Afryki na mapie świata. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” to lektura w klasach początkowych. Podczas widowiska została przedstawiona w niezwykle ciekawy sposób jej fabuła, co na pewno sprawi, że każdy uczeń z chęcią sięgnie po książkę i z zainteresowaniem ją przeczyta. A tymczasem z niecierpliwością czekamy na film, który został zrealizowany podczas przedstawienia z uczniami naszej szkoły.

Udostępnij: