Nowości

Strefa Kibica

Szkoła Podstawowa Nr 5 jest stałym bywalcem na meczach koszykarskiej Energa Kotwica Kołobrzeg, która odwiedziła naszą szkolną strefę kibica. Od kilku lat Koszykarska Kotwica może liczyć na doping uczniów z naszej szkoły. Zawodnicy Daniel Grujić i Przemek Wrona wraz z Czarodziejem zostali gorąco powitani przez naszych uczniów. Okrzyk ,,Kotwica Kołobrzeg” i brawa niósł się już o wejścia gości do szkoły. Jak twierdzi Czarodziej tak gromkiego powitania nie mieli już od dawna.
Dzieci miały mnóstwo pytań do zawodników. Każde pytanie było nagradzane naklejką oraz zaproszeniem na inaugurację sezonu koszykarskiego w Kołobrzegu. Po pytaniach doszło do nietypowego meczu między Czarodziejem a zawodnikami Kotwicy, po którym uczniowie wykazywali swoje umiejętności rzutowe do kosza. Dużą motywacją była nagroda w postaci rodzinnego zaproszenia na mecz inauguracyjny Energa Kotwica Kołobrzeg- Jamalex Polonia Leszno.
Energia Kotwica Kołobrzeg w tym sezonie rozda 5 tysięcy zaproszeń na mecze dla kołobrzeskiej młodzieży. Jest to początek ogólnopolskiej akcji ,,Internet to nie wszystko, chodź na boisko” w której nasza szkoła bierze udział.
Dziękujemy sportowcom za odwiedziny w naszej szkole i wspólnie spędzony czas.

Udostępnij: