Nowości

Wielkie Sadzenie Roślin 2018

Nasza szkoła wzięła udział w kampanii Zielony Kołobrzeg „Wielkie Sadzenie Roślin 2018”, akcji ekologicznej pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg. 19/X 2018 r. na terenie placówki zostały posadzone krzewy hortensji ogrodowej a także cebulki kwiatowe tulipanów. W przedsięwzięciu ekologicznym wzięły udział najmłodsze dzieci – Oddział Przedszkolny 5-6 latków wraz z nauczycielem i pracownikami szkoły. Do akcji sadzenia cebulek tulipanów włączyły się również dzieci z Oddziału Przedszkolnego 3-4 latków. Udział w kampanii z pewnością przyczyni się do upiększenia otoczenia naszej placówki.

Serdecznie dziękujemy pracownikom naszej szkoły, panu Krzysztofowi i panu Robertowi za pomoc przy akcji sadzenia roślin.
Relacja z akcji na stronie  www.zielony.kolobrzeg.eu
Koordynator akcji z ramienia szkoły: B. Ponikiewska.

 

Udostępnij: