Nowości

Uczniowie naszej szkoły na „Pokazie Talentów” w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie

13 listopada w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie odbył się międzyszkolny „Pokaz Talentów”, w którym brali udział uczniowie z wielu szkół z terenu województwa zachodniopomorskiego. Reprezentantami Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu byli uczniowie klasy IVd Wiktor Dorywalski i Marika Kukiełczyńska oraz uczennica z klasy VIIc Kinga Kubiak. Repertuar talentów był bardzo szeroki. Uczniowie reprezentowali swoje możliwości wokalne, teatralne oraz taneczne. Przedstawiciele Szkoły Podstawowej Nr 5 zaprezentowali umiejętności aktorsko-recytatorskie, umiejętności wokalne i związane z grą na instrumencie muzycznym, a także umiejętności akrobatyczne. Wszyscy uczestnicy pokazu talentów otrzymali dyplomy uznania oaz drobne prezenty. Reprezentanci naszej szkoły nie mieli sobie równych gdyż, jako jedyni zaprezentowali pokaz akrobatyczny z własnym podkładem muzyczno-wokalnym. Marika Kukiełczyńska recytująca wiersz pt. „Płonąca Żyrafa” zrobiła na wszystkich olbrzymie wrażenie przede wszystkim, ze względu na niesamowite umiejętności aktorskie. Wszyscy uczestnicy „Pokazu talentów” wrócili bardzo zadowoleni z uczestnictwa w imprezie na tak wysokim poziomie.

Udostępnij: