Ogłoszenia

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 7 – „Siedem Ósmych”

14 marca 2019 r. został przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 7 – „Siedem Ósmych”.
Gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkół Podstawowych: nr 3, nr 4, nr 6, nr 7 i Morskiej Krainy. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Zaistniała potrzeba przeprowadzenia dogrywki, gdyż trzech uczestników uzyskało taką samą ilość punktów.
Dwa pierwsze miejsca zdobyli uczniowie ze SP nr 3, pierwsze miejsce – Paweł Kossowski, który rozwiązał wszystkie zadania bezbłędnie. Drugie miejsce (po dogrywce) uzyskał Maksymilian Pawlik. Trzecie miejsce (też po dogrywce) uczeń z Morskiej Krainy – Wiktor Ziegler. Czwarte miejsce Bartosz Obłoj uczeń ze SP nr 6.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów. Niestety zajęli miejsca poza pierwsza czwórką.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy a ich opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów. Życzymy sukcesów w dalszej pracy i …
Do zobaczenia za rok.

Udostępnij: