Nowości

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kołobrzegu

Dnia 20 marca 2019 r. w Zespole Szkół Społecznych im. Zbigniewa Herberta odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kołobrzegu pod patronatem Starosty Powiatu Kołobrzeskiego i Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Celem Konkursu było zainteresowanie młodzieży historią Kołobrzegu oraz kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Naszą Szkołę dumnie i z wielkim zaangażowaniem reprezentowała drużyna z klasy 8c w składzie: Aleksandra Musiał, Maria Hołubicka, Kacper Hoffmann. Po bardzo długiej, zaciętej i trudnej rywalizacji w końcowej klasyfikacji reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce. Natomiast w Konkursie indywidualnym nagrodę otrzymał uczeń naszej szkoły Krystian Walentynowicz z klasy 5a. Gratulacje dla wszystkich uczestników i serdeczne podziękowania, że tak godnie reprezentowali naszą ukochaną Szkołę Podstawową Nr 5.

Udostępnij: