Nowości

IX edycja Szkolnego Konkursu Mam Talent

26 marca 2019 roku w naszej szkole odbyła się IX edycja Szkolnego Konkursu Mam Talent. Konkurs został zorganizowany, aby wyszukiwać nowe talenty wśród naszych uczniów (zgodnie z przyznanym tytułem Szkoła Odkrywców Talentów).
Młodzi artyści z przedszkola, oddziału przedszkolnego oraz klas I- VII mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności wokalnych i tanecznych przed kolegami i koleżankami, którzy często nawet nie zdawali sobie sprawy z ich umiejętności. Uczestnicy przez pewien czas pod okiem nauczycieli ćwiczyli swoje talenty, aby pokazać je szerszej widowni.
Wykonawcy mieli możność doskonalenia swoich umiejętności artystycznych poprzez konfrontację z innymi wokalistami, tancerzami. Okazało się, że nie tylko uczniowie posiadają niezwykłe zdolności. Talentem wykazał się także pan Paweł Myszyński ze świetlicy, świetnie prowadząc prezentacje i zachęcając do wysiłku wykonawców. Rewelacyjna publiczność, czyli nasi uczniowie i nauczyciele, reagowała żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent. Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili podczas występów koleżanek i kolegów. Niektórzy zapowiadają swój udział za rok. Wszystkim finalistom gratulujemy występu, a publiczności dziękujemy za wspaniałą atmosferę i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych występujących.

Jury w składzie: Elżbieta Leszczyńska, Anna Markiewicz- Małek, Małgorzata Mularczyk przyznało nagrody:

Grupa I:
I miejsce Maja Malina kl. IVb
II miejsce Zespół klasowy Mini Gwiazdy kl. IIb
III miejsce Krasnoludki – przedszkole

Grupa II
I miejsce Julia Kwiatkowska Kl. VIIa
II miejsce Marika Kukiełczyńska, Julia Kusiakiewicz Kl. Vd
III miejsce Aleksandra Korzeniowska kl. VIa

Udostępnij: