Nowości

„Niezapominajki w krajobrazie Polski” – sukcesy uczniów klas I-III w konkursie

Dzień Polskiej Niezapominajki to święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja od 2012 roku. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym, który z tej okazji zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie. Celem konkursu jest, m.in. popularyzacja Święta Polskiej Niezapominajki, poszanowanie przyrody, przyjaźni, tradycji i pamięci w stuletniej historii Polski. To święto niesie też przesłanie „nie zapomnij o mnie”. Na konkurs wpłynęło 76 prac. Uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali prace i wykazali się plastycznym talentem, zajęli wysokie miejsca w konkursie.

W kategorii klas I:
I miejsce – Kaja Szablewska klasa Ic.
Wyróżnienie – Blanka Sochacka klasa Ic.

W kategorii klas II:
II miejsce – Lena Obuchowska klasa IIb.

W kategorii klas III:
III miejsce – Maria Kurzepa klasa IIIc.
Wyróżnienie – Szymon Golonka klasa IIIb.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij: