Nowości

Gra miejska: „Kołobrzeg – z przeszłości do przyszłości”

Dnia 14.09.2019 r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w grze miejskiej w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa w Kołobrzegu – Niepodległa dla Wszystkich, p.t. „Kołobrzeg – z przeszłości do przyszłości”. Celem Gry było przybliżenie jej uczestnikom informacji dotyczących historii naszego miasta, spojrzenia na „małą ojczyzną” z innej perspektywy, czyli aktywnego spędzania czasu wolnego z rówieśnikami i rodzinami. Zadaniem uczniów było odnalezienie punktów, które były otrzymane w ilustrowanym zestawie startowym wraz z dołączoną mapą miasta- strefa uzdrowiskowa. Drużyna musiała odnaleźć poszczególne punkty i odszukać miejsca z ilustracji, dodatkowo były pytania związane z historią miasta. Podsumowaniem zabawy było wręczenie nagród, dyplomów przy Latarni Morskiej oraz bezpłatne jej zwiedzanie.

Udostępnij: