Nowości

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14.10.2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie klasy Vb- Antosia, Bartek, Gabryś, Julian, Jakub, Kasia i Ula oraz uczennice klasy Va- Marta, Róża i Nadia, pod kierunkiem nauczycielek – p. Grażyny Grajewskiej i p. Agaty Filipowicz przygotowali występ artystyczny w formule koncertu życzeń, dedykowany wszystkim pracownikom naszej szkoły. Były życzenia i dedykacje muzyczno-poetyckie dla Pani dyrektor, dla nauczycieli przedmiotów szkolnych, nauczycieli świetlicy i biblioteki, nauczycieli-specjalistów oraz dla pracowników administracji i obsługi. Występ zakończyła piosenka „Samba dla Pani, dla Pana”, która wprawiła wszystkich w wyjątkowo radosny nastrój. Po części artystycznej, Pani dyrektor Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz wyróżniła Nagrodami Dyrektora Szkoły dwudziestu pięciu nauczycieli – za szczególne osiągnięcia dydaktyczno- wychowawczo-opiekuńcze oraz sześciu pracowników administracji i obsługi.

Udostępnij: