Nowości

Olimpiada Ogólnopolska „Wiedza Ogólna”

12 listopada br. w naszej szkole odbyła się VI Edycja Olimpiady Ogólnopolskiej „Wiedza ogólna” skierowana do Szkół Podstawowych dla klas I-III. Olimpiada organizowana jest cyklicznie przez Olimp School Wioletta Szubka z siedzibą w Łodzi. W olimpiadzie wzięło udział 21 uczniów naszej szkoły: 14 z klas trzecich i 7 – z drugich. Uczestnicy musieli wykazać się niesamowitą wiedzą matematyczną i biegle policzyć skomplikowane zadania z treścią. Czekały na nich również trudne zadania z języka polskiego oraz przyrody, a także pytania o bohaterów książek dla dzieci. Każdy uczestnik wyszedł z konkursu uśmiechnięty i zadowolony, czekamy więc na jak najlepsze wyniki olimpiady, czego oczywiście życzymy wszystkim uczniom biorącym udział w tak ważnym przedsięwzięciu. Ogłoszenie wyników nastąpi tuż po feriach zimowych. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczestników!

Udostępnij: