Nowości

X Powiatowy Amatorski Turniej Bilardowy Szkół Ponadpodstawowych i Podstawowych Miasta Kołobrzeg

X Powiatowy Amatorski Turniej Bilardowy Szkół Ponadpodstawowych i Podstawowych Miasta Kołobrzeg odbył się w Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu. Zawody rozpoczął uroczystym powitaniem uczestników pan dyrektor Lech Pieczyński i pani Helena Rudzis–Gruchała członek zarządu powiatu kołobrzeskiego oraz krótkim przypomnieniem najważniejszych zasad gry. Rozgrywki w kategorii szkół podstawowych odbywały się systemem „każdy z każdym” natomiast w kategorii szkół ponadpodstawowych systemem mieszanym. Po ustaleniu kolejności gier rozpoczęto rywalizację. Rozgrywki odbywały się jednocześnie na dwóch stołach pod okiem wychowawców internatu. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Oliwer Brynkiewicz, drugie miejsce Mateusz Podobiński z naszej Szkoły, na trzecim Szymon Jeziorny ze Szkoły Podstawowej nr 7. Za pierwsze trzy miejsca uczestnicy otrzymali puchary, kije bilardowe, sprzęt i akcesoria sportowe oraz dyplomy. Turniej został sfinansowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Gratulujemy zwycięstwa naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij: