Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Leon”

Przez dwa dni, 18 i 19 marca br., uczniowie klas 1a i 1b, zmagali się z testami Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon”. Pierwszego dnia pierwszoklasiści rozwiązywali zadania matematyczne. Musieli wykazać się znajomością kalendarza, sprawnym dodawaniem i odejmowaniem oraz logicznym myśleniem. W kolejnym dniu konkursu, dzieci rozwiązywały test dotyczący ogólnej wiedzy przyrodniczej z elementami znajomości historii naszego państwa, a także Kosmosu i ekologii. Wszyscy zgodnie przyznali, że zadania nie były zbyt łatwe, ale chętnie wezmą udział w jesiennej edycji konkursu. Oba konkursy odbyły się według regulaminu oraz w obowiązującym reżimie sanitarnym.
Z niecierpliwością oczekujemy wyników i jednocześnie gratulujemy ogromnej wiedzy i fantastycznego entuzjazmu u wszystkich uczestników konkursu 🙂