Nowości

Nasze Informatyczne Orły

29 kwietnia 2021 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny”. Ze względu na pandemię wzięliśmy udział w wersji konkursu online. Uczniowie dwóch klas rozwiązywały test w pracowni komputerowej, a reszta użytkowników przed ekranami komputerów w domu. W SP5 wystartowało 28 młodych informatyków. Po miesiącu dotarły do nas wyniki 🙂

Tytuły laureata przyznano pięciu uczniom naszej szkoły:
– Jakub Golonka, klasa IIb – III miejsce w kraju,
– Jakub Szałkowski, klasa IIb – VI miejsce w kraju,
– Dominik Hoffman, klasa VIa – VII miejsce w kraju,
– Antonina Pasikowska, klasa VIb – VIII miejsce w kraju,
– Adrian Kaziuk, klasa VIIc – VII miejsce w kraju.

Każdy uczestnik bez względu na miejsce otrzyma pamiątkowy dyplom, za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę, za miejsca od IV do VIII – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu.

Brawo, jesteśmy dumni 🙂

Udostępnij: